YALÇIN 33 kilo Hafifledi !

YALÇIN 33 kilo Hafifledi !

  • NE KADAR SÜREDİR KİLO PROBLEMİNİZ VARDI?

9 Yıldır kilo problemim var ama son 4 yıldır obez denilecek kadar problemim oluşmuştu

  • UZMAN YARDIMI ALMAYA NASIL KARAR VERDİNİZ?

Öncelikle arkadaşlarım çok ısrar ediyordu ama ben bir türlü karar veremiyordum ama artık hareketlerim ve uykuda yaşadığım rahatsızlıklar benim karar vermemde büyük etken oldular.

  • KİLO VERMEDEN ÖNCE SAĞLIK PROBLEMLERİNİZ VARMIYDI? KİLO KAYBI İLE BİRLİKTE BUNLARDA NASIL BİR İYİLEŞME SÜRECİ YAŞADINIZ?

Uykuda horlama ve iyi bir uyku düzeni olmaması yürüme hareketler sonrası nefes nefese kalmak gibi büyük sorunlar yaşadım sağlık olmasada artık elbiseler bulamamaya başlamıştım ki zayıflamaya karar verdim şimdi keyifli bir şekilde bana iyi alışverişler zamanı...

 

  • PROGRAM SÜRECİNDE ZORLANDIĞINIZ NOKTALAR OLDU MU? OLDUYSA BUNLAR NELERDİ VE BU SORUNLARA NASIL ÇÖZÜMLER GELİŞTİRDİNİZ?

Ben sık dışarı çıktığımdan yemekli görüşmelerde ve arkadaşlarımla görüştüğümde çok zorlandım hem saat uymuyordu hemde menü bunlar beni zorladı bende dayanamadığım nokta da ufak parçalar halinde tatmayla kendimce bir çözüm bulup biraz olsun kolaylaştırdım.

  • YETERSİZ BESLENDİĞİNİZİ DÜŞÜNDÜĞÜNÜZ ZAMANLAR OLDU MU?, AÇ KALDINIZ MI?

Gerçeğini söylemek gerekirse kilolu hayatımdan daha iyi ve daha fazla beslendim hayatıma düzen geldi tabi ara öğünler çok önemli onlar beni yemek saatine götürdü.

  • SPOR YAPTINIZ MI? NASIL BİR FAYDA SAĞLADI?

Son 3 aydır yapıyorum kiloluyken 100 mt yürümezken şimdi tempolu 5-6 km koşuyorum vücudum yeniden doğdu zayıflamak güzel ama zayıflarken spor yapmakta vücudu diri tutuyor yani kısacası spor candır.

  • İDEAL KİLONUZA ULAŞTIĞINIZDA HAYATINIZDA NE GİBİ DEĞİŞİKLİKLER OLDU ? NE KADAR ZAMANDIR KİLONUZU KORUYORSUNUZ?

Öncelikle kıyafet dolabımı değiştirmek çok iyi geldi, sağlık açısından ben sık hastalanırdım toplam 7 - 8 ayda 1 sefer hastalandım bağışıklığım kuvvetlendi yeme isteğim azaldı artık fazla yemek istesem de vücudum kabul etmiyor bu çok güzel bişey. Diyetim yeni bittiği için 10 gündür koruyorum ama tabi korumak için süre boyunca kontrolleri aksatmayacağım

  • DİYET PROGRAMINA BAŞLAMAK İSTEYİP  CESARET EDEMEYENLER İÇİN ÖZEL BİR MESAJINIZ VAR MI?

Öncelikle kendimizi kandırmayalım kilo benim için sorun değil ben kilolu halimi seviyorum v.s  gibi şeyler bunlar aldatmacadan başka bişey değil herşeyi kafamızda bitirelim insan yeter ki istesin yapamayacağımız hiç bir şey yok.siz kafanızda bitirince inanın herşey daha kolay ve güzel oluyor.

 

YALÇIN BEYİN SON NOTU; Zayıflayalım zayıflatalım tavsiye edelim.herşey sağlımız için slogan gibi oldu buda:)))size ve çalışanlarınıza çok teşekkür ederim görüşmek dileğiyle☺

Benzer Makaleler İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar
NİĞDA 15 kilo Hafifledi !

Doktora check-up için gitmiştim. Bana şekerimin çok yüksek olduğunu ve diyet...

Devamını Oku >
GÜLBİN 17 kilo Hafifledi !

Gebelik sonrası üzerinizde kalan fazla kilolar kabusunuz olmasın.

Devamını Oku >
RİFAT 29 kilo Hafifledi !

Küçük yaştan itibaren fazla kilolarım vardı.

Devamını Oku >
SİNEM 15 kilo Hafifledi !

Son 4 senedir. Esasın da büyük bir kilo problemim yoktu.

Devamını Oku >
BİZ SİZİ ARAYALIM 0312 440 74 06
SİZİ ARAYALIM BİZE ULAŞIN