GÜLBİN 17 kilo Hafifledi !

GÜLBİN 17 kilo Hafifledi !

Gebelik sonrası üzerinizde kalan fazla kilolar kabusunuz olmasın. Laktasyon sürecinde bebeğiniz için ideal besin olan anne sütünü azaltmadan aksine besin değerini daha da artırarak kilo verebilirsiniz. Gülbin hanım 5 ayda 17 kilo hafifledi. 1 yıldır sağlıklı beslenmeye devam ederek ideal kilosunu koruyor ve mutluluğu paylaşmaya değer.

Kilo problemim lise yıllarımdan itibaren var olan bir durumdu.Ergenlik çağında başlayan kilo alışı üniversite yıllarında yavaşlasa da hiçbir zaman durmadı.Tabii ki hep dikkatli oldum,az yemeye çalıştım fakat fazla kilolarımdan kurtulamadım.
İkinci defa anne olunca kilolar iyice arttı bu defa fazla kilolar sağlık sorunlarını da beraber getirdi.Özellikle belimde ve dizlerimde ağrılar arttı.Sabah uyandığımda kalkmak istemiyordum çünkü ayaklarımın üstüne bastığımda kalın bir sünger tabakasına basıyor gibi çok çok rahatsız olmaya başlamıştım.Kendimi sağlıksız hissetmeye başladım ve bu durumun fazla kilolardan kaynaklandığı gün gibi ortadaydı.İşte bu durum neticesinde zayıflamaya karar verdim ve bana bu yolda yardım edebilecek uzman bir kişi arayışında bulundum.Bu süreçte Derya Hanım’ın danışanı oldum.İyi ki de Derya Hanım’la tanıştım.
Bu süre içinde bebeğim anne sütü ile beslendiği için tedirgindim aslında acaba süt azalır mı ,kalitesi düşer mi gibi sorular aklımdaydı.Derya Hanım bana gerekli bilgiyi vererek listeler hazırladı.Süt kesinlikle azalmadı hatta daha da arttı ve kalitesi yükseldi.Aklıma takılan her şeyi randevuyu beklemeden telefon açarak sordum ve net olarak cevabımı aldım.Hiçbir şekilde olumsuz veya enerjimi düşüren durum yaşamadım .Böylece yaklaşık 75 kilogramdan 58 kilograma indim.
Asla yetersiz beslenmedim hem gözüm hem midem doydu. 5 ayda doyarak tam 17 kilo verdim .Zevkle ,mutlulukla hatırlayacağım bir diyet dönemi yaşadım.
Adeal kiloma ulaştığımda çok ama çok mutlu oldum. Sağlığıma kavuştum.Kendimi gayet zinde,enerji ve mutluluk dolu hissediyorum.Çocuklarımla verimli vakit geçiriyorum.Daha güleryüzlü bir anne var karşılarında.
‘’Kilo sorununuz varsa sağlığınıza kavuşmak için bir gün daha beklemeyin.Diyetisyen Derya ŞAHİN ile tanışın, hiçbir şey kaybetmez ve çok şey kazanırsınız. Sıcak bir sohbetle hayatınıza olumsuzluk katan tüm kilolardan kolaylıkla kurtulacaklabilirsiniz.’’

 

Benzer Makaleler İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar
NİĞDA 15 kilo Hafifledi !

Doktora check-up için gitmiştim. Bana şekerimin çok yüksek olduğunu ve diyet...

Devamını Oku >
RİFAT 29 kilo Hafifledi !

Küçük yaştan itibaren fazla kilolarım vardı.

Devamını Oku >
SİNEM 15 kilo Hafifledi !

Son 4 senedir. Esasın da büyük bir kilo problemim yoktu.

Devamını Oku >
YALÇIN 33 kilo Hafifledi !

9 Yıldır kilo problemim var ama son 4 yıldır obez denilecek kadar problemim ...

Devamını Oku >
BİZ SİZİ ARAYALIM 0312 440 74 06
SİZİ ARAYALIM BİZE ULAŞIN