Yağ Yakan Yiyecekler

Metabolizmayı hızlandıran yiyecekleri günlük beslenme düzeninize ilave edin. Diyetinizden şekeri çıkarın, yerine rengarenk meyveler ekleyin. World Health Organization (WHO) sağlığı korumak için günde 5 porsiyon meyve öneriyor.

Ozellikle bel cevresindeki yağlardan kurtulmak için her gün.

2 porsiyon meyve olarak 2 halka dilim ananas tüketin.

Diyetinizden tuzu azaltarak daha hızlı kilo verebilirsiniz. Vücudunuzdaki ödem azaldıkça inceldiğinizi daha çok hissedeceksiniz. Tuzu azaltırken baharat kullanımızı artırabilirsiniz. Yemeklerinize arnavut biberi ilave ederek metabolizmanızı ateşleyin. Tabi ki bol su içerek vücudunuzda oluşan metabolik atıklardan kurtulun. Tuzu ve şekeri azaltıp yağ yakan yiyecekleri diyetinize ilave edin ve mutlaka günde 15 bardak su için.

ARNAVUT BİBERİ

Metabolizmanızı arnavut biberi ile ateşleyin. Yemek, çorba ve salataya acı arnavut biberi ilave edin metabolizmanız hızlansın ve yağlarınızdan kurtulun. Bununla birlikte arnavut biber iyi bir C vitamini kaynağıdır, bağışıklık sisteminizi kuvvetlendirir.

LAHANA

Kokusunu sevmesek de kükürtlü sebzeler vücudumuza her zaman çok iyi geliyor. Özellikle lahana yağlarınızı yakıyor. Çorba, salata veya yemek şeklinde tüketebilirsiniz. Detox ve yağ yakma özelliğinden maksimum fayda sağlamak için hazırlarken tuzu azaltıp, arnavut biberi kullanarak lezzetlendirin.

YOĞURT

Özellikle akşam yemekten 2 saat sonra 1 küçük su bardağı yoğurt üzerine ½  taze limon suyu ilave ederek tüketin ve 2 bardak su için. Siz uyurken yağlarınızı yaksın.

BADEM

Öğle ve akşam yemeklerinden yarım saat önce 8 adet çiğ badem tüketin. Vitamin ve mineral zengini badem  içerdiği bitkilsel kaynaklı proteinden dolayı tokluk hissi veriyor, bağışıklığı kuvvetlendiriyor, iyi huylu kolesterolün salınımını artırıyor ve yağ yakımını hızlandırıyor.

YEŞİLÇAY

Yeşilçay metabolizmanızı hızlandırarak depolanan yağları yakıyor. Hergün 2 kupa demleme yeşilçay için. Mümkünse ana öğünlerden önce tükettiğiniz badem ile birlikte olsun, hatta içerisine 1 adet çubuk tarçın ilave edin ki kan şekerinizi dengelesin.

ANANAS

Hergün iki ince dilim ananas tüketerek bel çevrenizdeki yağları yakın. Yüksek antioksidan ve lif içeren ananas hücre yanilenmesine yardımcı olurken sindirim sisteminizin de daha hızlı çalışmasını sağlıyor.

BİZ SİZİ ARAYALIM 0312 440 74 06
SİZİ ARAYALIM BİZE ULAŞIN