BESLENME VE DİYET DANIŞMANLIĞI HİZMETİ

 
21.yüzyılda yaşantımız çok değişti. Teknoloji ilerdedikçe daha az hareket eder daha çok oturur olduk. Işlenmiş gıdalar her an heryerde karşımıza çıkıyor ve artık mutfağımızda. Hızlı yaşam ile birlikte fast food girdi hayatımıza ve bunun gibi birçok kontrol edemediğimiz nedenden dolayı obezite en büyük sağlık sorunu haline geldi.
Yaşamımızı sürdürmek için beslenmek bir ihtiyaçtır, anne karnında başlar ve hayatımız boyunca devam eder ve nasıl beslendiğinizi kontrol edebilirsiniz.
BESLENME TARZINIZ SADECE TARTIYI DEĞİL KAN BULGULARINIZI DA ETKİLER Beslenme tarzı kişinin damak tadına, psikolojisine, kültürüne göre farklılıklar gösterir, oysa ki doğru beslenme bilgisi tekdir. Beslenme biliminin ışığında damak tadınıza uygun bir yeme düzeni oluşturmak daha sağlıklı bir yaşam sürmek için beslenme ve diyet danışmanlığı hizmeti almak yaşantınıza uygun beslenme biçimini çok kolay benimsemenize yardımcı olur.

Kişiye özel olarak kan tetkikleri doğrultusunda hazırlanan beslenme programları haftalık kontroller eşliğinde devam eder. Hedefe yönelik oluşturulan zayıflama programlarında öncelikli amaç sağlıklı beslenme alışkanlıklarının oluşturulması ve yaşam tarzı haline getirilmesidir.

Aylık programlar; haftada 1 gün görüşmek üzere oluştururlur. Kilo takibi ile birlikte vüvut kompozisyonu; yağ, sıvı, kas oranları değerlendirilir. Kilo takibinin doğru değerlendirilmesi için ölçümden 3 saat öncesine kadar hiçbirşey yiyip içmemiş olmak gerekir. Ayrıca son 24 saat içinde egzersiz de yapılmamalıdır. Beslenme eğitim süreci olarak düşünülmesi gereken program boyunca; doğru beslenerek yaşam kalitenizin arttığını hissedecek, yeni yaşam tarzınızdan vazgeçemeyeceksiniz.

BESLENME VE DİYET DANIŞMANLIĞI HİZMETİ PROGRAMLARIMIZ
Kilo verme diyetleri
Zayıflama diyetleri
Kilo alma diyetleri
Hastalıklarda beslenme
Kişiye özel diyetler
Sporcu beslenmesi
Gut hastalığı ve beslenme
Online diyet danışmanlığı
Metabolik hastalıklarda beslenme
Anoreksiye ve blumia hastalarında beslenme
Troid hastalıklarında beslenme
Kalp & damar hastalıkları ve beslenme
Haşimato hastalığında beslenme
Reaktif hipoglisemi ve beslenme
Çölyak hastalığı ve beslenme
Gebelikte beslenme
Çocuk ve adölesanlarda beslenme
Çocuk ve ergenlerde kilo kontrolü
Kurumsal beslenme danışmanlığı
Kişiye özel beslenme programları
Kanserden korunmak için beslenme
BİZ SİZİ ARAYALIM 0312 440 74 06
SİZİ ARAYALIM BİZE ULAŞIN