Online Zayıflamak Mümkün mü?

Günümüzde hızlı yaşam koşullarına uyum sağlamanın en kolay yolu zamanı etkili kullanmaktan geçiyor. Telefonunuza yüklediğiniz pek çok aplikasyon yardımıyla günde kaç adım attığınızı veya ne kadar su içtiğinizi kontrol edebilirsiniz fakat standart menülerden oluşan bir programla kalıcı kilo vermeniz çok zor. Diyet kişiye özel olmalıdır. Size özel hazırlanan, yaşam tarzınıza uygun, tüm besin gereksinimlerinizi karşılayarak enerjinizi yükselten bir beslenme programıyla kilo vermek ve ideal kiloyu korumak çok daha kolay. Her hafta gerçekleştirilen iyet konsültasyonu için gerekli zamanı ayıramıyorsanız veya farklı bir şehir, hatta farklı bir ülkede yaşamanıza rağmen benimle zayıflamak istiyorsanız online diyet programlarını mutlaka denemelisiniz.

1 AYLIK ONLİNE DİYET PROGRAMI

Kan tahlilli, hastalık ve ilaç kullanımı gibi durumlar göz önünde bulundurularak kişiye özel zayıflama programı oluşturulur.

Değişim listeleri ve diyette nasıl kullanılacağı detaylı anlatılır.

Haftada bir gün kilo takibi ile besin tüketim kaydının incelenmesi sonucunda yeni diyet listesi oluşturulur.

Zayıflama programı sürecinde whatsapp ile iletişim sağlanır. Onlie diyette de diyet konsültasyonunda olduğu gibi hedef; yeni bir yaşam tarzını oluşturarak ideal kiloya ulaşmaktır. Bu nedenle her hafta mutlaka telefon ile görüşme ile birlikte whatsapp desteği sunulmaktadır.

21 GÜNLÜK VIP ONLİNE DİYET PROGRAMI

Vücudunuzda oluşan şişkinlikten kurtulmak istiyorsanız, sadece birkaç kilo fazlanız varsa ve 1 beden incelmek sizin için yeterliyse VIP Online Paket zayıflama programı tam olarak size göre.

Kan tahlilli, hastalık ve ilaç kullanımı gibi durumlar göz önünde bulundurularak kişiye özel zayıflama programı oluşturulur.

Değişim listeleri ve diyette nasıl kullanılacağı detaylı anlatılır.

Her 3 günde bir toplamda 7 diyet konsültasyonu ile kilo takibi yapılarak besin tüketim kaydı incelenir ve yeni diyet listesi oluşturulur.

Zayıflama programı sürecinde whatsapp ile iletişim sağlanır.

Programa başlamadan önce gerekli koşulları öğrenmek için 0537 217 04 04 numaralı telefondan irtibata geçebilirsiniz.

BİZ SİZİ ARAYALIM 0312 440 74 06
SİZİ ARAYALIM BİZE ULAŞIN